Öğretmenlik Yolunda Öğrenme Ortaklığı Programı için Başvurular Açıldı!
Öğretmenlik Yolunda Öğrenme Ortaklığı Duyuru Postları (1200 × 628 piksel) (1)

Öğrenme Ortaklığı Programı bu yıl, henüz göreve başlamamış mezun öğretmenleri destekleyecek.

Katılımcı ve barışçıl öğrenme toplulukları vizyonuyla, Türkiye’de okul öncesi ve ilkokul odağında eğitim modeli geliştiren ve bu modelin uygulanmasını destekleyen BBOM Derneği olarak, Toplum Gönülleri Vakfı işbirliği ile henüz göreve başlamamış mezun öğretmenleri desteklemek üzere sizleri, Öğretmenlik Yolunda Öğrenme Ortaklığı Projesini başvurulara açıyoruz.

Eğitim fakültelerinden mezun olmuş ancak henüz özel veya kamu kurumunda çalışmaya başlamamış olan öğretmenler, meslek yaşamına başlamadan önce deneyim alanından yoksun kalıyorlar. Mesleğin temelleri ile uyumlu bir şekilde desteklenmek isteyen öğretmenleri Öğretmenlik Yolunda Öğrenme Ortaklığı programına davet ediyoruz.

Program hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formuna program tanıtım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz bir program olan Öğretmenlik Yolunda Öğrenme Ortaklığı, 3 Ekim 2022-30 Ocak 2023 tarihleri arasında uygulanacak.

Başvurular 19 Eylül 2022 saat 00:00’ye kadar açık. Başvuruları 20-30 Eylül tarihi aralığında değerlendirilecek ve tüm başvuru sahiplerine programda yer alıp almadıklarıyla ilgili yazılı olarak geri dönüş yapacağız.

*Bu proje, Youth Hub ağı altında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

Facebook
Twitter

Son Haberler

Yayınlar

BBOM Yayınları Yeniden Stokta Good4Trust’da!

BBOM Yayınları stokları güncellendi! Tüm yayınlara Good4Trust BBOM Yayınları Dükkan‘dan ulaşabilirsiniz. Good4Trust üzerinden ulaşabileceğiniz yayınlar:?Şefkatli Sınıf?Ekoloji Takvimi El Kitabı?Duygu ve İhtiyaç Kartları Seti?Doğayı Paylaşmak

DAHA FAZLA»