Sınıf Çemberi İlkokul Öğretmen Kılavuzu Web Sitesi Yayında!
Mailing Bannerları Kopyası (1200 x 628 px) (1)

Sınıf Çemberi İlkokul Öğretmen Kılavuzu web sitesi yayında!

Çocukların kendi görüşlerini ifade etmeleri, potansiyellerini hayata geçirebilmeleri için güvenli bir alanda desteklenmeleri, öğrenme ortamlarında çocuk katılımının hayata geçmesiyle mümkün olur. Öğrenme ortamlarında katılımı sağlamanın yöntemlerinden biri Sınıf Çemberi‘dir.

Birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar öğretmenlerin Sınıf Çemberi’ni uygulayabilmelerini kolaylaştırmak niyetiyle Sınıf Çemberi İlkokul Öğretmen Kılavuzu web sitesini hazırladık.

Kılavuz web sitesinde Sınıf Çemberi’ne dair haftalık akışlar, bilgi notları ve destekleyici materyalleri görüntüleyebilirsiniz.

www.sinifcemberi.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Son Haberler

Yayınlar

Doğayı Paylaşmak BBOM Yayınları’nda

Doğayı Paylaşmak: Her Yaş için Doğa Farkındalığı Etkinlikleri BBOM Yayınları’nda. Kitap içerdiği kolay ve eğlenceli etkinliklerle ve oyunlarla çocukların ve yetişkinlerin doğanın bir parçası olmanın

DAHA FAZLA»
Öğretmen Köyü

Öğrenme Ortaklığı Programı Başvuruları Açıldı

Öğrenme Ortaklığı Programı için başvurular açıldı! Öğrenme Ortaklığı, öğrenme ortamlarına büyük katkı sunan öğretmenlerin potansiyellerini tükenmeden ortaya koyabilmelerini desteklemek için tasarlandı. Programda, öğretmen bir diğer

DAHA FAZLA»