Birlikte Karar Almak Çevrimiçi Buluşması
Webinar_web sitesi (2)

*Kayıtlar doldu. İlgilenen herkese teşekkür ederiz.

Sınıfta kararları birlikte almak, güvenli bir öğrenme ortamı oluşturmanın en önemli unsurlarından biridir. Çocukların ve öğretmenlerin farklılaşan ihtiyaçları zaman zaman bunu gerçekleştirmeyi zorlaştırabilir.

Sınıf Çemberi karar alma sürecini destekleyen en etkin araçlardan biridir. Bu buluşmada, konuk öğretmenlerin sınıf çemberleri ve sınıf içindeki karar alma deneyimlerinden hareketle, yüz yüze ve çevrimiçi derslerde birlikte karar alma süreç ve yöntemleri üzerine konuşacağız.

17 Şubat saat 18:00’de gerçekleşecek buluşma için kayıt formunu aşağıda bulabilirsiniz. Kontenjan 300 kişi ile sınırlıdır. Kayıt formu kontenjan dolduktan sonra kapatılacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Son Haberler

Yayınlar

Doğayı Paylaşmak BBOM Yayınları’nda

Doğayı Paylaşmak: Her Yaş için Doğa Farkındalığı Etkinlikleri BBOM Yayınları’nda. Kitap içerdiği kolay ve eğlenceli etkinliklerle ve oyunlarla çocukların ve yetişkinlerin doğanın bir parçası olmanın

DAHA FAZLA»
Öğretmen Köyü

Öğrenme Ortaklığı Programı Başvuruları Açıldı

Öğrenme Ortaklığı Programı için başvurular açıldı! Öğrenme Ortaklığı, öğrenme ortamlarına büyük katkı sunan öğretmenlerin potansiyellerini tükenmeden ortaya koyabilmelerini desteklemek için tasarlandı. Programda, öğretmen bir diğer

DAHA FAZLA»