BBOM Derneği Yeniden Yapılanma Raporu Yayında
Geç Re Org (1200 × 628 piksel)

BBOM Derneğinin hayalini kurduğu dünyada öğrenmenin yolu topluluk olmaktan, topluluk olmak ise katılım ve barıştan geçiyor. Bu vizyonu hayata geçirmek için bugüne kadar yaptığımız çalışmaların yanında, organizasyonel ve idari süreçlerin tamamını da özenle yürütmeye gayret ediyoruz. 

2020 yazından bu yana derneğin 10 yıllık deneyiminden getirdikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kendini yenilediği bir süreçten geçtik. Bu süreç içinde eşdeğerli, yatay, sürdürülebilir ve verimli bir yapı kurabilme çabası ile hem çok şey öğrendik hem de bir öğrenme topluluğu olma yolunda büyüdük ve geliştik.

Derneğin organizasyon yapısını yeniden kurduğu bu sürece dair deneyimi paylaşmak, en az süreç boyunca öğrendiklerimiz kadar kıymetli. Aşağıda bulabileceğiniz rapor ve raporun grafik özeti, BBOM Derneği olarak yürüttüğümüz bir çalışmanın deneyimini aktarma niyetiyle hazırlandı. 

Bu tasarının yaşayan canlı bir yapıya dönüşmesini heves ve merakla bekliyoruz. Bir topluluk olarak beraber üretmek ve öğrenmenin şükranı ile….

Facebook
Twitter

Son Haberler