Birlikte Karar Almak Çevrimiçi Buluşması
Webinar_web sitesi (2)

*Kayıtlar doldu. İlgilenen herkese teşekkür ederiz.

Sınıfta kararları birlikte almak, güvenli bir öğrenme ortamı oluşturmanın en önemli unsurlarından biridir. Çocukların ve öğretmenlerin farklılaşan ihtiyaçları zaman zaman bunu gerçekleştirmeyi zorlaştırabilir.

Sınıf Çemberi karar alma sürecini destekleyen en etkin araçlardan biridir. Bu buluşmada, konuk öğretmenlerin sınıf çemberleri ve sınıf içindeki karar alma deneyimlerinden hareketle, yüz yüze ve çevrimiçi derslerde birlikte karar alma süreç ve yöntemleri üzerine konuşacağız.

17 Şubat saat 18:00’de gerçekleşecek buluşma için kayıt formunu aşağıda bulabilirsiniz. Kontenjan 300 kişi ile sınırlıdır. Kayıt formu kontenjan dolduktan sonra kapatılacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Son Haberler

Genel

Birlikte Karar Almak Çevrimiçi Buluşması

*Kayıtlar doldu. İlgilenen herkese teşekkür ederiz. Sınıfta kararları birlikte almak, güvenli bir öğrenme ortamı oluşturmanın en önemli unsurlarından biridir. Çocukların ve öğretmenlerin farklılaşan ihtiyaçları zaman

DAHA FAZLA»
Model

Doğa ve Çocuk Serisi

Model Araştırma ve Geliştirme çalışmaları kapsamında Ekolojik Duruş eksenine yönelik olarak materyaller üreten Ekoloji Çemberi, odak koyduğu konularla ilişkili olarak “Doğa ve Çocuk” temasında çeviri

DAHA FAZLA»